Inloggen



Workshops

Avond lessen Start Februari
Begin: 01.02.2012, 19:30
Locatie: "De Oranjehoeve" , Helenaveen

E-motie
Begin: 01.03.2012, 10:00
Locatie: " De Oranjehoeve", Helenaveen(NB)

1-daagse basiscursus
Begin: 29.03.2012, 10:00
Locatie: Helenaveen(De Oranjehoeve), Noord-Brabant

Er is alleen maar NU...
Begin: 26.04.2012, 10:00
Locatie: De Oranjehoeve in Helenaveen

Reisworkshop op Ibiza(Spanje)
Begin: 08.05.2012, 07:00
Locatie: Ibiza - Spanje

1-daagse basiscursus
Begin: 31.05.2012, 10:00
Locatie: "De Oranjehoeve", Helenaveen

Visualisaties
Begin: 28.06.2012, 10:00
Locatie: "De Oranjehoeve", Helenaveen

Voeding en Zhineng Qigong
Begin: 13.09.2012, 10:00
Locatie: "De Oranjehoeve", Helenaveen

1-daagse basiscursus
Begin: 25.10.2012, 10:00
Locatie: "De Oranjehoeve", Helenaveen

Bewustzijn en Zhineng Qigong
Begin: 22.11.2012, 10:00
Locatie: "De Oranjehoeve", Helenaveen


meer...

De geschiedenis van Zhineng Qigong

E-mail

Qigong was meer dan 5000 jaar het best bewaarde geheim van China. Beoefend achter gesloten deuren. Het was een kunst om lichaam, geest en ziel als een geheel te laten samenwerken. Was je eenmaal beland in deze zogenaamde interne Qigong cirkel dan was je deel van de grote Qigong familie. Zo kreeg je informatie om je geest en lichaam door middel van energieoefeningen met elkaar te verbinden. De weinige teksten over Qigong waren zo ingewikkeld geschreven dat alleen de Qigong familie de codes kon lezen. Voor de buitenwereld was het dus onmogelijk om toegang tot deze bewegingskunst te verkrijgen.

Verschillende Masters waaronder Dr. Pang Ming weken af van de eeuwenoude Chinese traditie, namelijk dat belangrijke informatie alleen van vader op zoon wordt doorgegeven en zo strikt geheim wordt gehouden voor de buitenwereld. Inmiddels kunnen mensen over de hele wereld kennis maken met de oefeningen van Qigong. In het westen raakt Qigong steeds bekender als een effectief systeem van langzame bewegingen die voor het bestrijden van stress, ziekten en het bevorderen van vitaliteit en rust zorgt. Qigong is onderdeel van de TCG (Traditionele Chinese Geneeskunde). De TCG gaat ervan uit dat Qi (energie) in kanalen (meridianen) door het lichaam circuleert.

Ziekten zijn het gevolg van verstoringen van de Qi stroom in de meridianen. Ook kunnen ze het gevolg van een disbalans van Qi in de organen zijn. Door Qigong kan deze verstoring opgelost worden zodat de Qi weer vrij door de meridianen kan stromen. Het lichaam kan genezen en de mens voelt zich weer vitaal en gezond.

Ervaringen

Nieuwsbrief

Schrijf je hieronder in om op de hoogte te blijven van o.a. aankomende workshops, verdiepingstrainingen etc.

Foto´s

 
© 2012 Th.Godthelp Beheer b.v.